Що це?

Це інтелектуальна розвага, в якій, потрапивши у химерну реальність квест-кімнати, гравці мають обмежений час на повернення у прісне повсякденне життя.

Як це?

Ви опиняєтесь у зачиненій кімнаті й, керуючись натяками, розв’язуєте загадки і розплутуєте мереживо таємниць, крок за кроком наближаючись до виходу з пастки.

Для кого це?

Приходьте з друзями, з коханими, з колегами, з дітьми!
Сумісне подолання перешкод об’єднує і викриває приховане несвідоме!

Це складно?

Потрібні лише уважність і кмітливість!
Наші співробітники постійно стежитимуть за вашими пригодами й трохи підкажуть у разі необхідності.

Скільки коштує?

За порівнювані гроші ви можете непогано перекусити у ресторані середнього штибу, але чи згадаєте ви ці півкіла м‘яса?

Чому ми?

Ми дбаємо про якість. Ми шукаємо цікаві ідеї. Ми цінуємо ваш час й хочемо побачити вас ще у наших нових кімнатах.

 

Квест-кімнати

до яких ми запрошуємо

Від авторів

Як правило, власники кімнат обмежуються стандартними текстами на своїх сайтах, які роблять їх схожими один на одного китайцями — ввічливими, запопадливими, але при цьому чужими, відстороненими й від того — не зрозумілими.

Ми хочемо запропонувати тут невеличкий лонгрід від авторів людською мовою, у якому спробуємо сказати те, що маємо сказати.

Хай це прозвучить банально, та наші кімнати зроблені з любов’ю. Ми не купуємо готові сценарії за франшизою з метою збити грошей на модній розвазі з мінімумом витрат, для нас це не стільки бізнес, скільки захоплення.

Ми розроблюємо квести ось вже майже 10 років й робили багато помилок раніше, щоб не робити їх зараз. Щоб розуміти, чому «залізна» логіка авторів так часто викликає подив, нерозуміння й розчарування. В наших сценаріях завжди є натяки, що допомагають йти вірним шляхом, товариші.

Ми вважаємо, що квест — задоволення інтелектуальне, перш за все, й намагаємось не зсувати цей акцент на догоду шоу- та вау-. Звісно, ми знаємо міру й не очікуємо у відвідувачів енциклопедичних знань, але й зараховувати «кімнати страху» або фрік-шоу до квесту не хочемо. Не бійтесь думати, доза дофаміну від розв’язання загадки — найсолодша цукерка, подарована нам еволюцією.

Ми турбуємось про стиль. Про деталі. Не заощаджуємо на реквізиті. Якщо нам здається, що ось ця штучка з Індонезії пасуватиме якнайкраще, ми чекаємо її два місяці індонезійською поштою, тому що іншої пошти в Індонезії немає.

Ще ми намагаємось відрізнятися. Не лише тематично, ні, хоча й тематикою теж: нікому не цікавий черговий ядерний бункер. Але більше підходом, ідеями, оригінальними загадками, які є лише в нас. Ми розмірковуємо над ними кожен день. Постійно дороблюємо логіку й механізми. Бути в тренді простіше, але мейнстрім не запам’ятовується.

Ось, загалом, і все. Приходьте. Будемо раді. Сподіваємося, й ви теж.